Уряд досі не затвердив Порядок медобслуговування учнів. Документ мав бути підготовлений до 10 грудня 2020 року

Електронний документообіг: ПЕРЕВАГИ
Кабмін поки не затвердив порядок надання школярам медичних послуг у школах відповідно до нового закону «Про загальну середню освіту».
«Відсутність такого документу фактично паралізує можливість шкіл налагодити системну роботу медичних співробітників і забезпечити школярів медобслуговуванням, як того вимагає закон», - зазначила народний депутат Юлія Гришина.
Крім того, вона зазначила, що для того щоб норма закону про гарантоване медичне обслуговування учнів закладів освіти запрацювала, Кабмін має ухвалити нормативний документ, де буде прописаний порядок надання медичних послуг як штатними медиками в школах, так і медиками закладів охорони здоров’я.
Як ефективно провести самооцінювання освітньої та управлінської діяльності? На що звернути увагу, які інструменти використати?
«Це фактично інструкція для шкіл, як саме їм потрібно діяти. Без офіційного розпорядження уряду самостійно робити цього вони не можуть», - додала Юлія Гришина, зазначивши, що направила відповідне звернення до очільника МОЗ Максима Степанова.
Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. Весняні канікули-2025 як зазвичай розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Як заступнику директора та вчителям підготуватися до весняних канікул - читайте у статті.
Розглянемо, як у межах експериментального проєкту в закладах освіти організовують роботу офіцерів Служби освітньої безпеки, чим вона відрізняється від роботи шкільних офіцерів поліції, а також, як діють уповноважений поліцейський, команда реагування закладу освіти
Як протидіяти булінгу в закладі освіти та як його попередити – читайте у статті
Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.
Які техніки психологічної підтримки використовувати, щоб зберегти психічне здоров’я та підвищити адаптаційні можливості людини до складних умов та життя у стані тривоги, невизначеності та стресу