Порядок медобслуговування учнів

Теми:
Уряд досі не затвердив Порядок медобслуговування учнів. Документ мав бути підготовлений до 10 грудня 2020 року

Порядок медобслуговування учнів

Електронний документообіг: ПЕРЕВАГИ

Кабмін поки не затвердив порядок надання школярам медичних послуг у школах відповідно до нового закону «Про загальну середню освіту».

«Відсутність такого документу фактично паралізує можливість шкіл налагодити системну роботу медичних співробітників і забезпечити школярів медобслуговуванням, як того вимагає закон», - зазначила народний депутат Юлія Гришина.

Крім того, вона зазначила, що для того щоб норма закону про гарантоване медичне обслуговування учнів закладів освіти запрацювала, Кабмін має ухвалити нормативний документ, де буде прописаний порядок надання медичних послуг як штатними медиками в школах, так і медиками закладів охорони здоров’я.

«Це фактично інструкція для шкіл, як саме їм потрібно діяти. Без офіційного розпорядження уряду самостійно робити цього вони не можуть», - додала Юлія Гришина, зазначивши, що направила відповідне звернення до очільника МОЗ Максима Степанова.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
21953

Адаптація учнів 1 класу до навчання

Учорашні дошкільники нетерпляче чекають першого вересня, мають позитивне налаштування на навчання. Бути щасливим володарем портфеля, підіймати руку на уроці, отримувати відмітки — все це як чудова гра. Та згодом може виявитися, що грати не так уже й цікаво.
37957

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді