Інституційний аудит-2021: ПЕРЕВІРТЕ, чи є Ваш заклад
Київські заклади освіти, крім спецшкіл для дітей з особливими потребами, на період з 11 до 25 січня мають забезпечити дистанційне навчання. Дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі.
Згідно з рекомендаціями, протягом зимових канікул, які триватимуть до 10 січня, педагогам рекомендується ознайомитись з діючими електронними порталами й е-журналами та опрацювати методики організації дистанційного навчання.
Адміністрація закладів середньої освіти у канікулярний період має відпрацювати розклад уроків за паралелями класів та продумати застосування інтеграції окремих предметів, проєктні завдання. Також у разі необхідності потрібно внести зміни до освітньої програми та моделі організації освітнього процесу.
![З 11 січня школи працюватимуть дистанційно З 11 січня школи працюватимуть дистанційно](/images/persons/Omelianenko_Nina_150.jpg)
Під час дистанційного навчання вчителі мають самостійно визначити режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, організовується в синхронному режимі, а решта навчального часу організовується в асинхронному режимі.
Крім того, адміністрація шкіл має визначити вчителів та учнів, які не мають комп'ютерної техніки вдома. У разі неможливості забезпечення нею вчителів та дітей школа має створити умови щодо проведення онлайн-уроків у класних кабінетах або кабінетах інформатики відповідно до графіка за умови дотримання всіх санітарних норм.