З 11 січня школи працюватимуть дистанційно

Школи Києва мають провидити навчання дистанційно під час локдауну

З 11 січня школи працюватимуть дистанційно

Інституційний аудит-2021: ПЕРЕВІРТЕ, чи є Ваш заклад

Київські заклади освіти, крім спецшкіл для дітей з особливими потребами, на період з 11 до 25 січня мають забезпечити дистанційне навчання. Дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі.

Згідно з рекомендаціями, протягом зимових канікул, які триватимуть до 10 січня, педагогам рекомендується ознайомитись з діючими електронними порталами й е-журналами та опрацювати методики організації дистанційного навчання.

Адміністрація закладів середньої освіти у канікулярний період має відпрацювати розклад уроків за паралелями класів та продумати застосування інтеграції окремих предметів, проєктні завдання. Також у разі необхідності потрібно внести зміни до освітньої програми та моделі організації освітнього процесу.

З 11 січня школи працюватимуть дистанційно
НІНА ОМЕЛЬЯНЕНКОшеф-редактор управлінських видань Експертус Освіта
Коли оформлювали документи про підвищення кваліфікації запитань виникало чимало? Ще й працівники приносять сертифікати про участь у вебінарах, семінарах, просять їх врахувати як підвищення кваліфікації? Як правильно оформити документи у 2021 році, щоб зробити все якісно. Пропоную маршрут із питань підвищення кваліфікації прокласти помісячно.

Під час дистанційного навчання вчителі мають самостійно визначити режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, організовується в синхронному режимі, а решта навчального часу організовується в асинхронному режимі.

Крім того, адміністрація шкіл має визначити вчителів та учнів, які не мають комп'ютерної техніки вдома. У разі неможливості забезпечення нею вчителів та дітей школа має створити умови щодо проведення онлайн-уроків у класних кабінетах або кабінетах інформатики відповідно до графіка за умови дотримання всіх санітарних норм.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Тиждень безпеки в ЗДО: планування

Тиждень безпеки дитини є формою систематизації знань дітей про безпечну поведінку й довкілля. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки і від педагогів, і від батьків. Тому доцільно організувати комплексну роботу, передбачаючи взаємодію всіх учасників освітнього процесу
94712

«Дорожня карта» організації харчування дітей у закладі дошкільної освіти

У візерунках нормативних актів, які регулюють організацію харчування в дошкільних навчальних закладах, неважко заблукати. Маємо докладну схему — хто й за що відповідає в організації харчування дітей
66618

Календар профілактичних щеплень: що врахувати

Періодично сповіщення про загрози епідемій розростаються до небачених масштабів завдяки пресі й соцмережам. І в такому «апокаліпсисі» холодний розум та свідомість має зберігати лише професіонал — директор закладу дошкільної освіти
39995

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді