Зміни до порядку проведення ЗНО

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Змін до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Як та для чого закрити журнали реєстрації за 2020 рік

У документі уточнили категорії учасників ЗНО. Крім того, планують упровадити норми щодо особливостей підготовки, проведення та визначення результатів ЗНО для випускників, які не потребують рейтингового результату.

Акта покликаний привести даний Порядок у відповідність до законів «Про фахову передвищу освіту» та «Про повну загальну середню освіту», а також зменшити витрати на організацію тестувань осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО та не потребують визначення результату ЗНО за рейтинговою шкалою 100‒200 балів.

Пропозиції та зауваження – на е-пошту [email protected] до 21 грудня 2020 року з темою повідомлення «Громадське обговорення».

Зміни до порядку проведення ЗНО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42125

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді