Як вплине можливий локдаун на канікули

У МОН коментують питання зимових канікул у закладах освіти

Як правильно замінити вчителя на лікарняному

Поки конкретних дат локдауну немає, ймовірніше всього, це вплине на зимові канікули.

Відповідно до рекомендацій МОН, зимові канікули будуть з 25 грудня по 10 січня. Однак, школи можуть самостійно визначати дати канікул. Тому в різних школах і в різних містах дати канікул можуть відрізнятися.

Видання «Сегодня» звернулося до МОН з проханням також прокоментувати можливий вплив локдауну на освітній процес, ось відповідь:

«Структура і тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою в межах часу, передбаченого освітньою програмою, відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленого відповідним навчальним планом, і з урахуванням вікових особливостей , фізичного, психічного та інтелектуального розвитку дітей, особливостей регіону тощо».

Як вплине можливий локдаун на канікули

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37916

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді