Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Директор 2020: краща практика»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

07 грудня 2020 року відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Директор 2020: краща практика»

Внутрішня система забезпечення якості освіти: ГОТОВИЙ АЛГОРИТМ

Конкурс було присвячено питанню побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Церемонія нагородження пройшла у приміщенні Державної служби якості освіти з дотриманням усіх заходів безпеки. Модерувала її Ніна Омельяненко, шеф-редактор управлінських видань Експертус Освіта.

«Саме у співпраці Служби та Цифрового видавництва Експертус вдалося започаткувати І Всеукраїнський конкурс ”Директор 2020: краща практика”. Участь у конкурсах дає освітянам змогу удосконалювати свої знання та отримувати безцінний досвід», – зауважив Артем ТЕПЛЯКОВ, генеральний директор Цифрового видавництва Експертус.

Учасників заходу та всіх конкурсантів привітав Руслан ГУРАК, голова Державної служби якості освіти, та особисто вручив розробникам найкращих практик внутрішньої системи забезпечення якості освіти сертифікати й друковані примірники рекомендацій «Абетка для директора».

Переможцями конкурсу стали:

  • ЗДОР Олена, директорка Дніпрорудненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Талант» Запорізької обл.;
  • МАЛИШЕВА Наталія, директорка закладу дошкільної освіти № 140 «Малятко», м. Миколаїв.

Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Директор 2020: краща практика»

Від Цифрового видавництва Експертус переможці отримали унікальну статуетку переможця конкурсу, грошову премію в розмірі 20 тис грн, добірку фахових видань. Також переможець у номінації «Загальна середня освіта» Здор Олена отримала подарунок від спонсора інтерактивну дошку від компанії Intboard, а переможець у номінації «Дошкільна освіта» Наталія Малишева — документ-камеру від TM «NEOR».

Своє захоплення учасниками конкурсу висловила Лариса Ільченко, керівник Експертус Освіта:

«Взяти участь у І Всеукраїнському конкурсі управлінських практик та ще й присвяченому порівняно новій для керівників темі розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, – стало викликом для них. До того ж непросто описати свій успішний досвід так, щоб інші керівники могли впровадити його у своєму закладі. Та всі ці труднощі не спинили тих, хто звик досягати успіху, докопуватися суті, відповідати за свої управлінські рішення. Тому про кожного керівника-конкурсанта можна сказати: прогресивний, творчий, амбітний, відповідальний».

«Керівники-конкурсанти є провідниками управлінської майстерності, філософами освітнього процесу. Відповідно і роботи їхні унікальні. З кращими практиками освітяни обов’язково ознайомляться. Роботи опублікуємо в журналах Практика управління дошкільним закладом і Практика управління закладом освіти. Та й не лише роботи. Маємо хороші плани з Державною службою якості освіти України щодо поширення кращої практики, зокрема доповнення Абетки для директора», - зауважила Вікторія Третяк, головний редактор журналів «Практика управління закладом освіти», «Практика управління дошкільним закладом».

Найбільше конкурсних робіт надійшло від керівників закладів освіти з Донецької, Дніпропетровської та Тернопільської областей.

Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Директор 2020: краща практика» Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу «Директор 2020: краща практика»

ТОП-10 фіналістів конкурсу:

  • у сфері дошкільної освіти:

  • Андрушків Галина, заклад дошкільної освіти № 36 «Пролісок», м. Добропілля Донецької обл.;
  • Атаманчук Мар'яна, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 32 «Солов'ятко», м. Івано-Франківськ;
  • Головата Оксана, заклад дошкільної освіти «Первісток», м. Івано-Франківськ;
  • Димитрюк Анна, заклад дошкільної освіти № 10 «Калинка», м. Покровськ Донецької обл.;
  • Дроб'язко Олександр, заклад дошкільної освіти № 2 «Теремок», м. Заводське Полтавської обл.;
  • Ковляшенко Валентина, дошкільний навчальний заклад № 23 «Чебурашка», м. Дружківка Донецької обл.;
  • Лозінська Наталія, Камянець-Подільський міський дошкільний навчальний заклад № 17 «Світлячок», Хмельницька обл.;
  • Малишева Наталія, заклад дошкільної освіти № 140 «Малятко», м. Миколаїв;
  • Мангушлу Оксана, дошкільний навчальний заклад загального розвитку № 29 «Джерельце», м. Добропілля Донецької обл.;
  • Сімончук Людмила, дошкільний навчальний заклад № 9 «Пролісок», м. Нетішин Хмельницької обл.;
  • у сфері загальної середньої освіти:

  • Амєліна Олена, Каховський НВК «Гімназія − спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов», Херсонська обл.;
  • Войчишин Олександра, Заліщицька державна гімназія, Тернопільська обл.;
  • Здор Олена Василівна, Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант», Запорізька обл.;
  • Іваницька Наталія, Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35;
  • Карпенко Олена, Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42;
  • Козак Лілія, опорний заклад «Більче-Золотецький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів», с. Більче-Золоте Тернопільської обл.;
  • Короткова Наталія, Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5, Миколаївська обл.;
  • Мітько Марина, заклад загальної середньої освіти с. Кременівка Донецької обл.;
  • Позняков Павло, Житомирський міський ліцей № 25;
  • Різник Людмила, Коврайський НВК імені Г. С. Сковороди, Черкаська обл.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
48079

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
120

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
160209

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31577

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59658

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді