МОН про незмінність курсу реформ

Сергій Шкарлет розповів про незмінність курсу реформ, що реалізуються та підтримуються ЄС

Наказ про підготовку графіка відпусток на 2021 рік: СКАЧАТИ

Сергій Шкарлет запевнив у незмінності курсу реформ, які реалізуються в Україні та підтримуються Євросоюзом.

Про це він розповів під час зустрічі з головою Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом.

За словами Шкарлета, Європейський Союз є найбільшим стратегічним партнером МОН. Завдяки сприянню європейської сторони реалізується низка проєктів, які стали невід’ємною складовою ключових реформ у сфері освіти і науки, а саме: EU4Skills, Еразмус+, «Горизонт 2020», «Навчаємось разом», «Підтримка ЄС для переміщених навчальних закладів на сході України», «Архітектура реформ в Україні»(команда підтримки реформ), «U-LEAD з Європою» та «Дім Європи».

«Уряд продовжує реалізацію реформи «Нова українська школа». 30 вересня затверджено новий Державний стандарт базової середньої освіти, який заклав основу для ефективного переходу до реалізації Нової української школи на рівні базової середньої освіти, що відбудеться у 2022 році», – зазначив очільник МОН.

МОН про незмінність курсу реформ

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85636

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46508

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5073

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді