МОН рекомендує не проводити лінійок 1 вересня

МОН рекомендує утриматися від загальних масових зібрань у школах

Чи підготували Ваш заклад до навчального року: ЧЕК-ЛІСТ

Про це повідомив заступник міністра освіти Ігор Гарбарук під час онлайн-конференції «Від викликів до можливостей».

МОН рекомендує не проводити лінійок 1 вересня

«Розумію усі традиції, але давайте не будемо наражати дітей на небезпеку. Прохання і надалі: якщо батькам кажуть, що доступ на територію школи заборонено, не порушуйте це правило. Лише тьютори дитини з інвалідністю можуть заходити до закладу освіти», - зауважив Гарбарук.

Крім того, він порекомендував 1 вересня не проводити лінійок та збирати в одному місці багато людей.

«Краще привітати дитину вдома та на першому уроці. Вчителі поговорять з учнями про нові умови перебування у школі, про безпеку. До слова, наші діти гнучкіші. Ще у докарантинний період, коли я не міг бути десь, де виступала моя донька, вона просто записувала все на відео та демонструвала мені вдома. Так само можуть вчинити і діти 1 вересня. Тож головне нині — подбати про здоров’я!», - зазначив заступник міністра освіти.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12252

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72703

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді