Які заклади освіти потрапили до «червоної» зони

З 31 серпня деякі міста та райони перебуватимуть у «червоній» зоні епідеміологічної небезпеки. Що врахувати закладам освіти

Як навчати в умовах карантину

Які заклади освіти 01 вересня будуть у «червоній» зоні

Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Зокрема, згідно рішенням Комісії ТЕБ та НС, у «червоній» зоні перебуватимуть міста Чернівці, Івано-Франківськ, Калуш та Коломия, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області, міста Біляївка та Ізмаїл Одеської області, міста Дубно та Острог, Костопільський та Радивилівський райони Рівненської області, міста Бережани, Чортків та Бережанський район Тернопільської області, а також Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський та Новоселицький райони Чернівецької області.

До помаранчевої зони віднесено міста Луцьк, Коростень, Ужгород, Чоп, Мукачево, Львів, Чорноморськ, Суми, Тернопіль, Харків та ще 63 міста та райони України.

На територіях «червоної» зони обмеження, окрім інших, стосуються заборони відвідування закладів освіти.

Рішення про послаблення «червоного», «помаранчевого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів з дня встановлення такого рівня епідемічної небезпеки.
Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1620

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді