Чи повернуться учні до школи 1 вересня?

Тимчасово виконуюча обов'язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій щодо нових реалій школярів та викликів, що стоять перед освітою

Новий закон про ДПА та ЗНО: як виконати норми

Любомира Мандзій розповіла про очікування у наступному навчальному році в інтерв'ю РБК-Україна.

«Всередині Кабміну немає такого рішення. Поки що адаптивний карантин продовжено до 31 липня. Як буде розвиватись епідемічна ситуація, важко судити. Безперечно, я за те, щоб діти повернулись до школи. Але щоб умови навчання у школі були безпечними. Тому зараз ми готуємося до проведення ЗНО та вступної кампанії. Наше основне завдання – це збереження здоров’я учасників освітнього процесу», зазначила Любомира Мандзій.

Крім того, вона спростувала чутки щодо переходу на дистанційне навчання. Та наголосила, що важливою складовою освітнього процесу є живе спілкування.

«До кінця червня спільно з МОЗ готуємо додаткові протоколи, які визначатимуть заходи безпеки у закладах освіти до повернення дітей з 1 вересня. Я впевнена, що новий навчальний рік для учнів шкіл розпочнеться з 1 вересня. Для студентів першого курсу з 17 вересня. Ми передбачили коригуюче навчання в наступному році, щоби кожен вчитель зрозумів, як опанували матеріал його учні», - зауважила Любомира Мандзій.

Джерело: РБК-Україна

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42128

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді