У МОН розробили проєкт Професійного стандарту для практичних психологів
В Україні встановлять єдині вимоги до практичних психологів, які працюватимуть в закладах освіти.
Відповідний проєкт Професійного стандарту за професією «Практичний психолог» розроблений та представлений для громадського обговорення.
Адаптаційні ресурси дошкільників: як розвивати
Метою професійного стандарту є встановлення єдиних вимог до загальних та професійних компетентностей практичних психологів, їх допуску до роботи та умов праці. Стандарт створювався за участі практиків, науковців, керівників закладів освіти, громадських організацій.
Зауваження та пропозиції – до 23 червня 2020 року на e-mail [email protected].
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного?
За яким планом складають психолого-педагогічну характеристику учня? Покрокова інструкція, що полегшить вам роботу
Скільки часу практичний психолог приділяє діагностиці, а скільки – підтримці? Які напрямки роботи займають найбільше ресурсу? Експертний аналіз статистичного звіту розкриває реальний розподіл робочого часу психолога в школі чи дитсадку. Як заповнити цей документ – розбираємо у статті
Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.