Акція протесту освітян

Під стінами Верховної Ради відбулась акція протесту освітян

29.10.2019 відбулася акція протесту, що була організована Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки.

Чи зміниться зарплата освітян

Причиною виходу освітян на акцію стало внесення поправок депутатів до законопроекту «Про повну загальну середню освіту». Зокрема, питання скасування доплати за окремі види педагогічної діяльності, науковий ступень та вчене звання, скасування надбавок, введення обов'язкової сертифікації для шкільних вчителів, а також запровадження 40-годинного робочого тижня.

Таким чином освітяни висунули вимоги до законодавчої та виконавчої гілок влади.

Профспілка просить врахувати зауваження та не допустити внесення правок до законопроекту «Про повну загальну середню освіту», зокрема:

  • скасувати доплату за класне керівництво, перевірку зошитів, завідування навчальни кабінетом, наукові ступені та вчені звання, надбавки за престижність педагогічної праці;
  • перевести педагогів пенсійного віку на строкові трудові договори;
  • ввести обов'язкову сертифікацію для педагогів у закладах загальної середньої освіти;
  • запровадити 40-годинний робочий тиждень.

Крім того, освітяни підняли питання щодо поетапного збільшення розмірів посадових окладів педагогічних працівників.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді