Триває STEMCamp for educators

STEMCamp for educators — школу природничих наук з низкою тренінгів – проводять у Харківському політехнічному університеті для вчителів та старшокласників

До навчання долучилися учні та педагоги з 6 регіонів — Харківщини, Луганщини, Миколаївщини, Дніпропетровщини, Донеччини та Одещини. Команди вивчають 4 напрями — фізику, хімію, математику та інформатику.

Як реалізувати STEM-проект

Учасники відвідують тренінги, лекції, семінари, майстер-класи, вивчають нові методики проєктної роботи Hands on science.

Після завершення STEMCamp вчителі проведуть відкриті уроки у своїх школах.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді