Ще один крок до Порядку проведення інституційного аудиту

У Державній службі якості освіти України за круглим столом зустрілися представники МОН України, громадських організацій та керівники закладів загальної середньої освіти

26 лютого у Державній службі якості освіти України відбулося засідання круглого столу щодо питань оцінювання закладів загальної середньої освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Алла Бондар, заступник Голови Державної служби якості освіти, нагадала присутнім, що метою проведення інституційного аудиту є:

  • оцінювання якості освітньої діяльності закладу освіти
  • вироблення рекомендацій щодо функціонування внутрішньої системи забезпечення якості.

Учасникам заходу запропоновано ознайомитися та проаналізувати критерії й індикатори, які використовуватимуть під час інституційного аудиту.

Присутні — представники МОН України, Державної служби якості освіти, громадських організацій, керівники закладів загальної середньої освіти — докладно обговорили документ та висловили свої пропозиції до нього.

Критерії та індикатори оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти є невід’ємним додатком до проект Порядку проведення інституційного аудиту закладу загальної середньої освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дозволили проводити позапланові перевірки у школах під час воєнного стану

Для захисту прав учасників освітнього процесу Державна служба якості освіти України в умовах воєнного стану уповноважена проводити позапланові заходи державного нагляду (контролю) — перевірки та інституційні аудити закладів освіти.
715

Звіт про чисельність та склад педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти

МОН змінило підходи до збору інформації про контингент учнів у зв’язку з воєнним станом і відтермінуванням щорічного збору даних адміністративної статистичної звітності
54377

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46247

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді