Уряд створив Координаційну раду, яка допомагатиме впроваджувати НУШ в регіонах

Уряд затвердив постанову «Про утворення Координаційної ради з питань взаємодії між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування з впровадження реформи освіти»

Координаційна рада працюватиме на рівні Уряду з 2019 року. Вона відповідатиме за впровадження НУШ в регіонах України. Керуватиме радою Прем’єр , а загалом це буде міжвідомчий колегіальний орган.

Окрім МОН, до складу Координаційної ради увійшли представники:

  • Міністерства фінансів
  • Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
  • Міністерства соціальної політики
  • Міністерства інформаційної політики
  • Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України
  • Державної казначейської служби та інших органів
  • асоціацій різних територіальних одиниць
  • народні депутати.

⇒ Новий Порадник для вчителя НУШ

За словами Лілії Гриневич, одна з ключових проблем для впровадження реформи освіти — низька управлінська спроможність громад та недостатня координація між органами влади.

⇒ Новий Порядок надання субвенції НУШ

Координаційна рада виступить в якості додаткової підтримки реформи. Її мета – усунути неузгодженість дій центральних і місцевих органів виконавчої влади, налагодити їхню взаємодію з органами місцевого самоврядування, а також усунити проблеми 2018 року.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
136875

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85714

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46556

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5096

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді