Педагоги з кожного регіону отримають можливість взяти участь у добровільній сертифікації. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.
У добровільній сертифікації візьме участь лише 1 тисяча вчителів. Загальна кількість вчителів в Україні – майже півмільйона. У зв’язку з цим виникає ризик, що всі місця можуть зайняти учасники з одного або декількох регіонів.
Щоб зробити представництво вчителів на сертифікації якомога більш різноманітним, кожен регіон отримає гарантовану кількість місць. Але ця квота необов’язково має бути заповненою.
⇒ Пілотна сертифікація вчителів початкової школи
Гарантована кількість місць встановлена з огляду на кількість класів, а отже і вчителів початкової школи в кожному регіоні. Найбільшу кількість місць отримають:
- Львівська область — 71
- Дніпропетровська область — 68
- Одеська область — 62.
Найменше представництво буде в Луганської області — 15 учасників.
Міністр окремо наголосила, що сертифікація — справа виключно добровільна і жодні заходи адміністративного впливу щодо участі в ній неприпустимі.
Зареєструватися на сертифікацію можна буде на сайті Українського центру оцінювання якості освіти з 15 січня до 1 лютого 2019 року включно.
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Перед керівником закладу освіти постає питання оформлення документації з атестації. А педагогу, що атестується, цікаво, за якими критеріями буде оцінюватися робота. Допоможемо розібратися з питанням Атестаційного листа.
Атестація педагогів відбувається за новим Положенням про атестацію педагогічних працівників. Згідно з ним засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти протокол засідання атестаційної комісії – читайте далі
Які документи оформити під час атестації педагогічних працівників? Які з них – обов’язкові, а які педагог може подати за бажанням? Про все це розказуємо у статті.
Підсумки атестації педагогічних працівників підбивають після того, як атестаційні комісії ухвалять відповідні рішення. З’ясуємо, як підбивають підсумки атестації, які документи оформлюють за її результатами