Всі регіони матимуть гарантовану кількість місць на добровільній сертифікації вчителів

Педагоги з кожного регіону отримають можливість взяти участь у добровільній сертифікації. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

У добровільній сертифікації візьме участь лише 1 тисяча вчителів. Загальна кількість вчителів в Україні – майже півмільйона. У зв’язку з цим виникає ризик, що всі місця можуть зайняти учасники з одного або декількох регіонів.

Щоб зробити представництво вчителів на сертифікації якомога більш різноманітним, кожен регіон отримає гарантовану кількість місць. Але ця квота необов’язково має бути заповненою.

⇒ Пілотна сертифікація вчителів початкової школи

Гарантована кількість місць встановлена з огляду на кількість класів, а отже і вчителів початкової школи в кожному регіоні. Найбільшу кількість місць отримають:

  • Львівська область — 71
  • Дніпропетровська область — 68
  • Одеська область — 62.

Найменше представництво буде в Луганської області — 15 учасників.

Міністр окремо наголосила, що сертифікація — справа виключно добровільна і жодні заходи адміністративного впливу щодо участі в ній неприпустимі.

Зареєструватися на сертифікацію можна буде на сайті Українського центру оцінювання якості освіти з 15 січня до 1 лютого 2019 року включно.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Атестаційний лист педагога

Перед керівником закладу освіти постає питання оформлення документації з атестації. А педагогу, що атестуєтесь, цікаво, за якими критеріями буде оцінюватися робота. Допоможемо розібратися з птанням Атестаційного листа у статті.
29531

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
21562

Атестація педагогів: що нового

Як цьогоріч провести атестацію педагогів, якими нормативними документами керуватися та що врахувати – поради у статті.
164512

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді