2018 — Рік реалізації проекту «Я маю право!»

Президент України оголосив 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Указ Президента України від 14.11.2017 № 361/2017 має назву «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”».

Мета:

  • формувати в суспільстві правову культуру й свідомість
  • сприяти підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації й захисту прав, гарантованих Конституцією і законами України у різних сферах життя.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

На 2018 рік:

Заклади освіти організовуватимуть і братимуть участь у тематичних олімпіадах, конкурсах, інших заходів, спрямованих на підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та законами прав у різних сферах суспільного життя.

Інформаційно-роз’яснювальну роботу, орієнтовану на підвищення рівня правової культури та свідомості громадян, вестимуть місцеві ЗМІ.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Шляхи подолання дитячої агресії

Чому діти жорстокі одне до одного? Чому вважають, що приниження іншого — привід пишатися собою і свідчення героїзму? Головне — убезпечити дітей від цього. Працюємо в системі «педагоги — учні — батьки» та шукаємо причини та шляхи подолання дитячої агресії в школі
19663

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
207187

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
406262

День цивільного захисту у закладі освіти

Зазвичай День цивільного захисту планують на квітень-травень. Заняття цього дня мають бути цікавими учням, аби вони воліли набути практичні навички захисту за надзвичайних ситуацій
36529

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді