Звітність практичного психолога

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Для всіх, хто обрав професію психолога, квітень — особливий місяць. Адже 23 квітня — День практичного психолога. Професійне свято, яке засвідчує, що професію практичного психолога визнало суспільство

Своєю чергою редакція робитиме все можливе, аби ви повсякчас мали надійну інформаційну підтримку на сторінках фахового журналу.

Зокрема, статті квітневого числа журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» допоможуть вам легко і швидко виконати марудну роботу — скласти статистичний та аналітичний звіт про діяльність за рік. А ще — впевнено долучитися до створення номенклатури справ дошкільного навчального закладу.

Продовжуємо публікувати цикл статей, які розкривають особливості розвитку певної сфери психіки дитини, а також специфіку діяльності практичного психолога щодо її вивчення. Цього разу читайте про розвиток та діагностику емоційної сфери дитини дошкільного віку. Скориставшись цими матеріалами, ви легко та вправно проведете, наприклад:

  • батьківські збори на тему «Зрозуміти емоції дитини» (та навіщо опановувати гнів)
  • групову консультацію «Як сприяти розвитку емоційної сфери дитини».

Інколи батьки не знають міри у своїх розвивальних ідеях. Тож практичному психологу доцільно мати інструменти психологічної просвіти. Із їх допомогою фахівець пояснить батькам, як не зашкодити психологічному здоров’ю дитини, яка не за власним вибором змушена відвідувати додатково кілька гуртків та секцій.

Аби налагодити взаємодію навіть з неконтактними батьками, практичний психолог має володіти тонкими прийомами спілкування, як-от прийом «хот-дог». Утім, щоб «хот-дог» вийшов «їстівним», тобто результативним, фахівець має відточити свою вправність. Бажаємо вам успіхів на шляху самовдосконалення.

Триває прийом робіт на конкурс «Дитина раннього віку: пізнаємо індивідуальність». Переможці конкурсу отримають цінні подарунки, а найліпші роботи опублікуємо в журналі.

Вас знову і знову непокоять питання, що стосуються оплати праці та посадових обов’язків. Експерти журналу докладно роз’яснюють тонкощі розв’язання кожного з них, аби ви були компетентними не лише у фахових аспектах, а й у соціально-економічних. Тож і надалі чекаємо від вас запитання на електронну адресу редакції — psyholog@Експертус.com.ua. Ми завжди допоможемо вам розібратися у складних ситуаціях.

Із повагою та вітаннями
головний редактор Тетяна ГУРКОВСЬКА

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3366

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54520

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24844

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59868

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді