Редакція журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» приймає конкурсні роботи від практичних психологів системи освіти
Кожен практичний психолог, який замислюється над тим, як оптимізувати свою діяльність, рано чи пізно приходить до думки, що найактивніше слід працювати з дітьми раннього віку.
Лише пізнавши індивідуальність малюка та забезпечивши адекватні умови для його розвитку на етапі раннього віку, фахівець зможе на дошкільному етапі створити оптимальні умови і для зростання дитини, і для своєї роботи.
Тож якщо вам є чим поділитися з колегами щодо організації роботи в групах дітей раннього віку — запрошуємо до участі у конкурсі від журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».
Тематика конкурсних робіт — необмежена. Вони можуть висвітлювати як цілісну систему роботи щодо організації та забезпечення психологічного супроводу розвитку дітей раннього віку, так і окремі її складові.
Редакція приймає конкурсні роботи з 15 лютого до 30 квітня 2017 року.
Завантажити Положення про конкурс «Дитина раннього віку: пізнаємо індивідуальність» та заявку
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників запрацює з 1 вересня 2025 року. Розповідаємо про ключові зміни та їхній вплив на роботу шкіл.
Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля