Конкурс «Дитина раннього віку: пізнаємо індивідуальність»

Редакція журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» приймає конкурсні роботи від практичних психологів системи освіти

Кожен практичний психолог, який замислюється над тим, як оптимізувати свою діяльність, рано чи пізно приходить до думки, що найактивніше слід працювати з дітьми раннього віку.

Лише пізнавши індивідуальність малюка та забезпечивши адекватні умови для його розвитку на етапі раннього віку, фахівець зможе на дошкільному етапі створити оптимальні умови і для зростання дитини, і для своєї роботи.

Тож якщо вам є чим поділитися з колегами щодо організації роботи в групах дітей раннього віку — запрошуємо до участі у конкурсі від журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».

Тематика конкурсних робіт — необмежена. Вони можуть висвітлювати як цілісну систему роботи щодо організації та забезпечення психологічного супроводу розвитку дітей раннього віку, так і окремі її складові.

Редакція приймає конкурсні роботи з 15 лютого до 30 квітня 2017 року.

Завантажити Положення про конкурс «Дитина раннього віку: пізнаємо індивідуальність» та заявку

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
402417

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Під час внутрішнього контролю в навчальному закладі вивчають різні питання. Одне з них — рівень навчальних досягнень учнів. Щоб правильно встановити рівень навчальних досягнень учнів, слід дотримуватися визначених критеріїв
180664

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді