Чи можна навчитися мислити творчо?

Людина з розвиненою творчою уявою завжди на коні, бо вміє знайти вихід із нестандартних ситуацій. Саме такими хотіли би бачити своїх вихованців більшість педагогів

Як саме розвивати уміння дітей творчо мислити — підкаже березневе число журналу «Музичний керівник».

Хто в музиці живе? Поставте таке запитання дитині під час слухання твору — нехай вона виконає умовний тест «на фантазію». У ньому не буде неправильних відповідей, бо кожен ладен мандрувати у свій неповторний світ попід руку зі своїм уявним образом. Педагогу ж треба зробити подорож до музичного зоопарку незабутньою для дітей. Як саме? Скористайтеся:

  • творчими історіями
  • комунікативними піснями-танцями
  • логоритмічними вправами зі звуками тварин
  • завданнями на уважність
  • безкоштовними мобільними додатками з музичною класикою.

Педагог у процесі творчого самовираження дитини має виконувати роль невидимки, що до свого щезання продумав усе до найдрібніших деталей. У цьому числі презентуємо 22 оригінальні гри, що допоможуть увести дитину у стан творця.

Одну з ігор прогляньте за посиланням

Пропонуємо також матеріали до випускного свята: сценарії та нові зворушливі пісні. А щоб не передати куті меду — статтю, що пояснює, як дотриматися стандартів щодо тривалості музичних занять, свят і розваг. Їх музичний керівник має знати «на зубок». Тоді музичні заняття та свята завжди лишатимуть приємний післясмак,  на них захочеться творити і розкриватися!

У попередньому числі — Лайфхаки для молодих спеціалістів

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
33

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді