Лайфхаки для молодих спеціалістів

Починати будь-яку нову справу завжди складно. Що вже говорити про початок трудової діяльності: навіть найрозумніший, обізнаний у теорії музичної педагогіки молодий спеціаліст в очах колег — новачок, який багато чого не знає і не вміє

Як молодому спеціалістові стати «своїм» серед педагогів і проявити себе професіоналом? І головне — як подружитися з дітьми? Про це та інше читайте в журналі «Музичний керівник» № 2/2017.

Музика призначена дарувати радість усім. Тому музичний керівник має одразу налаштовуватися на позитивні емоції, які він отримає від спілкування з дітьми і новим колективом. Лайфхаки, які допоможуть у роботі, розкрито в статтях за такими темами:

  • перша зустріч із дітьми
  • утримання уваги непосид
  • налагодження довірчих взаємин із колегами
  • творчий дует із вихователем
  • секрети акомпаніаторства
  • розкриття власного творчого потенціалу.

Нині особливо гострою є потреба виховувати дошкільників патріотами. Тож музичний керівник має добре знатися на питаннях автентичної культури, творчості національних композиторів. А ще — бути залюбленим у все українське. Бо лише так можна заворожити його магією дітей. Як це зробити й бути певним, що не лишилося байдужих? Радимо:

  • після Стрітення закликати весну старовинними гагілками та перегуками
  • помилуватися красою вишиванки у музичній казці
  • послухати, як звучить «музичний динозавр» — клавесин — у творах Дмитра Бортнянського.

Якщо у вашому дошкільному навчальному закладі педагоги працюють як згуртована команда корабля, а музичний керівник є її креативним лоцманом, — діліться своїми напрацюваннями. Ми оголошуємо новий конкурс «Command style — музичний автограф» за підтримки Міністерства освіти і науки України та ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти». Його умови презентовано в цьому числі. Можливо, саме на вас чекають цінні подарунки та дипломи!

У попередньому номері — Щоб свято було святом

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45469

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90974

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді