Лайфхаки для молодих спеціалістів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Починати будь-яку нову справу завжди складно. Що вже говорити про початок трудової діяльності: навіть найрозумніший, обізнаний у теорії музичної педагогіки молодий спеціаліст в очах колег — новачок, який багато чого не знає і не вміє

Як молодому спеціалістові стати «своїм» серед педагогів і проявити себе професіоналом? І головне — як подружитися з дітьми? Про це та інше читайте в журналі «Музичний керівник» № 2/2017.

Музика призначена дарувати радість усім. Тому музичний керівник має одразу налаштовуватися на позитивні емоції, які він отримає від спілкування з дітьми і новим колективом. Лайфхаки, які допоможуть у роботі, розкрито в статтях за такими темами:

  • перша зустріч із дітьми
  • утримання уваги непосид
  • налагодження довірчих взаємин із колегами
  • творчий дует із вихователем
  • секрети акомпаніаторства
  • розкриття власного творчого потенціалу.

Нині особливо гострою є потреба виховувати дошкільників патріотами. Тож музичний керівник має добре знатися на питаннях автентичної культури, творчості національних композиторів. А ще — бути залюбленим у все українське. Бо лише так можна заворожити його магією дітей. Як це зробити й бути певним, що не лишилося байдужих? Радимо:

  • після Стрітення закликати весну старовинними гагілками та перегуками
  • помилуватися красою вишиванки у музичній казці
  • послухати, як звучить «музичний динозавр» — клавесин — у творах Дмитра Бортнянського.

Якщо у вашому дошкільному навчальному закладі педагоги працюють як згуртована команда корабля, а музичний керівник є її креативним лоцманом, — діліться своїми напрацюваннями. Ми оголошуємо новий конкурс «Command style — музичний автограф» за підтримки Міністерства освіти і науки України та ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти». Його умови презентовано в цьому числі. Можливо, саме на вас чекають цінні подарунки та дипломи!

У попередньому номері — Щоб свято було святом

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вибір підручників: що потрібно знати керівництву школи та вчителям

Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
102

Внутрішня система забезпечення якості освіти: як школа гарантує якісну освіту?

Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
452

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11237

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
21670

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді