Учора КМУ ухвалив законопроект, яким передбачають зміни до чинного Закону України «Про дошкільну освіту»
Новацією проекту, який запропонували на обговорення наприкінці минулого року, є збільшення кількості типів дошкільних навчальних закладів, які можна створювати.
Також унормовано особливості створення та діяльності інклюзивних груп у дитсадках, а саме:
- у групі максимум 15 дітей, з них не більше трьох дітей з особливими освітніми потребами
- упровадження посади асистента вихователя.
Міністр освіти і науки зауважила, що у чергах до дошкільних навчальних закладів станом на 15 12.2016 — понад 75 тис. дітей. Причому у деяких містах на 100 місць припадає 180 дітей.
Саме корпоративні ДНЗ мають змогу не лише забезпечити дітей дошкільною освітою, а й стати новою альтернативою для батьків.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку