Повітряно-тепловий режим

Темою листопадового випуску журналу «Медична сестра дошкільного закладу» обрано повітряно-тепловий режим у дошкільних навчальних закладах як один із заходів профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, застуди та грипу

Контроль за дотриманням оптимальних показників повітряно-теплового режиму здійснює медична сестра. Тож у пригоді вам стане інформація про об’єкти контролю — читайте в публікації від експерта.

Через примхливість і непередбачуваність погоди ми дедалі більше часу проводимо в приміщеннях. Тож чому б, користуючись нагодою, не зайнятися самоосвітою? Ми підготували для вас цікаві статті про те, як:

  • відучити дитину гризти нігті
  • діагностувати у неї неправильний прикус
  • зважити всі за і проти вживання дитиною жувальної гумки.

А також пропонуємо озброїтися інформацією щодо корисності вживання дитиною в осінньо-зимовий період риби та рибопродуктів, зокрема оселедця.

У попередньому випуску — Робота з батьками.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206434

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405826

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді