Відвідуйте музеї світу просто з класу

Культурний інститут Google відкрив новий сайт Google Arts & Culture

За допомогою Google Arts & Culture можна набагато цікавіше проводити уроки з мистецтва, історії та інших предметів.

Сайт має три розділи (з відповідними фільтрами):

  • мистецтво (митці, техніки, мистецькі напрямки, партнери, об’єкти, час, колір)
  • історія (історичні особи, історичні події, партнери, об’єкти, час)
  • чудеса (місця, партнери)

Інструменти сайту дають змогу шукати мистецькі роботи й артефакти, занурюватися в культурний простір, історію, оглядати пам'ятки світу тощо.

Приміром, за допомогою фільтру «Час» можна проглянути в історичному розрізі художні твори, становлення мистецьких напрямів, порівняти історичні події та періоди життя історичних осіб. А замість переказувати, як виглядає та чи та пам’ятка, можна перенестися безпосередньо до неї у віртуальному турі.

У Google Arts & Culture зібрані експонати з понад тисячі музеїв та архівів 70-ти країн світу. Тож якщо користувач забажає побачити деякі мистецькі твори наживо, він, натиснувши «Visit» на сторінці обраного музею, дізнається про графік його роботи та події дня.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Під час самооцінювання в закладі освіти вивчають різні питання ✔ Одне з них — рівень навчальних досягнень учнів ✔ Щоб правильно встановити рівень навчальних досягнень учнів, слід дотримуватися визначених критеріїв
202312

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
40137

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді