Майже усі діти, які пройшли пробаційні програми, не вчинили повторного правопорушення. Про це під час брифінгу повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія СЕВОСТЬЯНОВА.
«Діти, які пройшли пробаційні програми (наприклад, контроль гніву, контроль емоцій, що таке поліція, як з нею взаємодіяти і так далі), 98% з них — не вчинили повторного правопорушення», — повідомила Н.СЕВОСТЬЯНОВА, передає УНН.
Нагадаємо, у лютому Президент України підписав Закон України «Про пробацію» № 160-VIII. Цей закон запроваджує пробацію — систему наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.
Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Адміністрація школи має лиш усе по порядку організувати
Зазвичай День цивільного захисту планують на квітень-травень. Заняття цього дня мають мотивувати учнів набути практичних навичок захисту за надзвичайних ситуацій. Які виховні заходи провести цього дня — у статті.
Як фіксувати поточне оцінювання, виводити та корегувати семестрову і річну оцінки за вимогами НУШ: розʼяснення від МОН у статті.
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.