Відповіді на запитання за темою Робота з кадрами в ДНЗ

Чи може директор під час дії воєнного стану звільнити з роботи працівницю, яка має дитину з інвалідністю
Якщо я не погоджуюся на звільнення, чи може директор звільнити мене примусово? Працюю на посаді медсестри в закладі дошкільної освіти, маю дитину з інвалідністю. Як захистити свої права?
1232
Чи потрібно змінювати умови праці та переводити працівників на неповний робочий день?
Чи потрібно змінювати умови праці та переводити працівників на неповний робочий день? За умови, що у звичайний час заклад працював 10,5 годин, а на разі освітній процес відновлено з 6-ти годинним перебуванням дітей.
904
Як звільнити вихователя за результатами атестації
Атестаційна комісія закладу дошкільної освіти ухвалила рішення про відповідність вихователя займаній посаді за умови виконання ним визначеного переліку заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків. При повторній атестації комісія визнала невідповідність працівника займаній посаді. Як правильно звільнити вихователя?
5427
Який робочий час керівника одногрупового дошкільного закладу
У дошкільному закладі функціонує одна група. Режим роботи закладу — 7,5 годин при п’ятиденному робочому тижні. Яка тривалість робочого часу має бути у директора та скільки годин на день він має відпрацювати у групі з дітьми?
5035
Скільки штатних одиниць вихователів у двогруповому дошкільному закладі
Двогруповий дошкільний навчальний заклад працює з 9-годинним режимом роботи за 5-денного робочого тижня. Згідно з Типовими штатними нормативами дошкільних закладів за такого режиму роботи кількість штатних одиниць вихователів з розрахунку на одну групу становить 1,55 (на дві групи — 3,10 штатних одиниць). Проте централізована бухгалтерія вважає, що у штатному розписі має бути 2,5 штатних одиниць вихователів, оскільки у одно- та двогрупових дошкільних навчальних закладах завідувач має відпрацьовувати з дітьми у групі 3 години на день, тобто виконувати роботу 0,6 штатної одиниці посади вихователя. Чи правильно це?
7512