Як проводити ранкові зустрічі з учнями

10216

Запитання

Як проводити ранкові зустрічі з учнями початкової школи?

Відповідь

Ранкові зустрічі з учнями в початковій школі слід проводити щодня. Вони тривають 15-25 хв на початку дня й дають змогу створити позитивну атмосферу в учнівській спільноті на весь навчальний день у школі. Це обов’язкова зустріч, яка входить у часові межі уроку інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Учитель початкових класів має проводити ранкові зустрічі на першому за розкладом уроці, навіть якщо це не урок інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Як скласти розклад уроків для учнів початкової школи

Діти мають сісти, привітатися, розповісти про свій настрій. Після цього взяти участь у короткій груповій вправі, спрямованій розвивати почуття команди та відчуття єдності.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Ранкова зустріч закінчується обміном щоденними новинами, які зазвичай готує вчитель, щоб представити навчальні завдання дня. При цьому вчитель має враховувати:

  • інтереси й ідеї окремих дітей
  • інтереси й ідеї групи
  • навчальні теми
  • ідеї, що виникли
  • проблеми або занепокоєння, що витікають з відгуків або групових обговорень.

Новий освітній простір НУШ: початкова школа

НУШ: від початку до 2029 року

НУШ та інноваційні технології в початковій школі

Ранкові зустрічі поліпшують взаємини між дітьми й дорослими у класі, формують відчуття спільноти. Учитель виконує роль фасилітатора, тому зустрічі набувають інтерактивного й невимушеного формату.

Щоденні ранкові зустрічі створюють у класі хороший настрій, навчають дітей взаємної поваги й позитивного ставлення одне до одного, формують цілісний колектив.

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
223687

Створюємо особистий бренд вчителя

Вчитель починає формувати особистий бренд з першої появи у соціальних мережах. Як поводити себе так, щоб перетворити соцмережі на персональний бренд?
16657

Як виявити обдарованих учнів у школі

Зазвичай у кожній школі є місцеві знаменитості — обдаровані діти. Завдяки таким учням навчальні заклади чи не найбільше поліпшують свої різноманітні рейтингові показники. Але ж не рейтингами єдиними
50220

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
189184

Конспект інтегрованого уроку: музика, література та образотворче мистецтво

Під час інтегрованих уроків учні комплексно засвоюють і накопичують знання й уміння, вчаться цілісно сприймати навколишню дійсність. З огляду на це у початковій школі такі уроки відіграють важливу роль у розвитку пізнавальних здібностей учня та становленні його особистості. Розглянемо на прикладі організацію та поєднання на уроці музики, літератури й живопису
13333