Чи можна зарахувати до 1-го класу дитину шостого року життя

27126

Запитання

Чи можна зарахувати у перший клас дитину, якій шість років виповниться у січні 2018 року?

Відповідь

Прийом дітей у 1 клас – 2019

Оглянемо основні положення, якими унормовано прийом дітей до 1-го класу:

Усталена практика не допускати приймання до школи дітей, яким станом на 1 вересня не виповнилося 5 років 8 місяців. Про відповідний контроль комплектування перших класів ішлося в постанові Держсанепідслужби від 29.07.2009 № 20 «Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2009/2010 навчального року».

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Профілактика дитячого травматизму в школі

Які види та причини травматизму школярів? Що можуть зробити вчителі та батьки, аби не допустити травмування дітей під час занять у школі та в період їх перебування за межами навчального закладу?
33773

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
14586

Інклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24927