Як розподілити навантаження вихователів груп компенсуючого типу

1863

Запитання

У дошкільному навчальному закладі компенсуючого типу розподіляють навантаження вихователів на новий навчальний рік. Як розрахувати кількість годин тижневого педагогічного навантаження вихователів 6-групового дошкільного закладу компенсуючого типу з 12-годинним режимом роботи?

Відповідь

На ставку тижневе навантаження вихователя ДНЗ (групи):

  • компенсуючого типу — 25 год.
  • загального типу — 30 год.

На відміну від норм навантаження педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, яке залежить від кількості годин, передбачених робочим навчальним планом, тижневе навантаження педагогічного працівника ДНЗ залежить від штатних одиниць, передбачених штатним розписом.

Кiлькiсть штатних одиниць вихователiв залежить вiд таких критеріїв, як:

Для дошкільних навчальних закладів компенсуючого типу розрахунок кількості штатних одиниць вихователів наведено у листі МОН України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 18.01.2011 № 1/9-114, № 02-8/100:

При 12-годинній роботі ДНЗ кількість вихователів з урахуванням 20 хв. на передачу змін становитиме:

2,47 (ос.) × 6 (груп) = 14,82 (шт. од.)

З огляду на те що кількість годин на ставку становить 25 год. на тиждень, загальна кількість годин роботи вихователів становитиме:

14,82 (шт. од.) × 25 (год) = 370,5 (год/шт. од.).

Зазначена кількість годин має бути розподілена між педагогічним персоналом закладу.

Подібне запитання:

Штатним розписом дошкільного навчального закладу для п’яти груп з 9-годинним перебуванням дітей за 5-денного робочого тижня передбачено 7,75 ставок вихователів. Як обчислювати 20 хв. для передачі зміни вихователями, щоб правильно відображати їх у табелі обліку використання робочого часу?

І відповідь на нього за посиланням

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
21736

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
57353

Відпустка вихователя та інших педагогічних працівників ЗДО

Право на відпустки вихователям, як і будь-яким працівникам, з якими укладено трудовий договір, передбачено КЗпП та Законом України «Про відпустки». З’ясуємо, скільки триває щорічна основна відпустка вихователя та інших педагогів, що змінилося з прийняттям нового закону «Про дошкільну освіту» та на які інші види відпусток мають право педагоги ЗДО
76762