Вихователя переведено на посаду вихователя-методиста: чи зберігається кваліфікаційна категорія

2103

Запитання

Відповідь

Згідно з пунктом 3.27 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930, за педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.

За педагогічними працівниками, які переходять на посади методистів, вихователів-методистів, зберігаються присвоєні попередньою атестацією кваліфікаційні категорії. Атестація таких працівників здійснюється не пізніше ніж через два роки після переходу на посаду методиста або вихователя-методиста.

Отже, за зазначеним педагогічним працівником дошкільного навчального закладу на посаді вихователя-методиста зберігається кваліфікаційна категорія, присвоєна йому за результатами атестації на посаді вихователя. Проте цей педагогічний працівник підлягає атестації — черговій або позачерговій — у найближчі два роки з дати переходу на посаду вихователя-методиста.

Дізнайтеся, чи має право вихователь-методист на присвоєння педагогічного звання за результатами позачергової атестації.

Як писати характеристику вихователя до атестації

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4936