МОН створить онлайн-платформу для навчання українських школярів за кордоном

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Автор
редактор стрічки новин порталу «Педрада»
МОН полегшить перехід на навчання за українознавчим компонентом

Можливість навчання для школярів за кордоном

report_11614439.gif   Зміни в освітньому законодавстві: травень 2025
   Скачати  

             

Міністерство освіти і науки України планує запустити спеціальну онлайн-платформу, де українські школярі за кордоном зможуть зареєструватися для вивчення предметів українознавчого циклу.

Посадова інструкція вчителя: оновлена

Таку інформацію зазначила заступниця міністра освіти і науки Надія Кузьмичова.

Очікується, що після запуску платформи школярі зможуть легше переходити на вивчення лише українознавчих дисциплін замість дистанційного навчання за повною шкільною програмою.

«Батькам і дітям більше не доведеться самостійно обдзвонювати 148 шкіл у пошуках тих, які відкрили дистанційні класи. Достатньо буде зареєструватися на платформі та обрати один із закладів, що пройшов попередню верифікацію», — зауважила заступниця очільника МОН.

Наразі більшість українських школярів, які перебувають за кордоном, ще не перейшли на спрощену форму навчання з українознавчим компонентом. Станом на січень 2025 року таку можливість обрали лише 7 тисяч із 356 тисяч українських дітей, які навчаються за межами країни.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вибір підручників: що потрібно знати керівництву школи та вчителям

Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
99

Внутрішня система забезпечення якості освіти: як школа гарантує якісну освіту?

Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
451

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11234

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
21660

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді