19 000 ноутбуків для українських школярів: міжнародна підтримка дистанційного навчання під час війни

Автор
редактор стрічки новин порталу «Педрада»
Ефективне дистанційне навчання: понад 19 000 девайсів для українських школярів

Дистанційне навчання українських школярів

Безпека життєдіяльності під час канікул

Міністерство освіти і науки України намагається підтримувати школярів, які через війну втратили можливість навчатися очно. Для забезпечення якісного дистанційного навчання країна отримує нові девайси.

Завдяки Багаторічній програмі стійкості (#MYRPUA), що реалізується за фінансової підтримки Education Cannot Wait, а також у партнерстві з Finn Church Aid, Україна отримала понад 19 000 ноутбуків для школярів.

Як зауважив перший заступник міністра освіти і науки Євген Кудрявець, ці поставки є частиною великої програми підтримки на $21 мільйон, яка передбачає допомогу понад 41 000 дітей.

Перша партія з 8 000 пристроїв уже надійшла до шкіл Дніпропетровської, Запорізької, Донецької та Сумської областей. Це стало можливим завдяки співпраці МОН та міжнародної організації Finn Church Aid (FCA) в межах Коаліції девайсів.

«Мати можливість навчатися, розвиватися та будувати майбутнє — це право кожної дитини, незалежно від обставин. Тут, в Україні, ми працюємо, щоб українські школярі, які вимушено навчаються дистанційно в прифронтових регіонах, мали все необхідне для якісного навчання. Ці ноутбуки допоможуть дітям продовжувати освітній процес і залишатися на зв’язку з учителями та однолітками», — прокоментувала регіональна директорка Finn Church Aid в Україні Патриція Марущак.

Окрім того, під час візиту заступниці міністра освіти і науки Надії Кузьмичової до Сум разом із представниками FCA було передано ноутбуки для дітей, які через війну були змушені залишити свої домівки. Сумська область отримала понад 2 000 пристроїв, що допоможуть учням продовжити навчання в складних умовах.

Відповідна ініціатива є частиною стратегії відновлення освіти в Україні та демонструє важливість міжнародної підтримки у забезпеченні доступу дітей до якісного навчання, незалежно від обставин.

За інформацією МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Кваліфікаційні категорії педагогічних працівників, ступені освіти та Національна рамка кваліфікацій: як співвіднести

З’ясуємо, які існують ступені вищої та фахової передвищої освіти, зокрема, чи тотожні поняття «фаховий молодший бакалавр» та «молодший бакалавр», як співвідноситься кваліфікація в документі про освіту та рівень кваліфікації за Національною рамкою кваліфікацій. Розберемося у вимогах щодо освіти для присвоєння кваліфікаційних категорій та як атестувати педагогів із середньою спеціальною освітою, отриманою до 1991 року
52

Курс «Кадрові документи в закладі освіти»: навчайтеся та отримуйте сертифікат

Усі нюанси оформлення наказів з кадрових питань, особових справ та особових карток. Усе про документи з атестації педагогів. Особливості кадрового документообігу під час воєнного стану
13156

Літні канікули – 2025

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
205

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді