За кошти освітньої субвенції відтепер можна придбати генератори

Співпраця з органами громадського самоврядування
У Кабінеті Міністрів ухвалили зміни щодо порядку використання державної субвенції для створення безпечних умов у навчальних закладах.
Як зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, відтепер ці кошти можна спрямовувати не лише на облаштування укриттів, а й на придбання генераторів для шкіл.
Він також наголосив, що завдяки програмі «Школа офлайн» у 2023 році до очного навчання повернулися понад 100 тисяч дітей.
Згідно з даними Міністерства освіти і науки, станом на початок серпня 2024 року понад 80% українських шкіл уже були забезпечені генераторами, а місцева влада продовжувала їх закупівлю.
Джерело: КМУ
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.