Навчальним закладам не потрібно буде подавати списки призовників

Відповідальність за подання відомостей про себе покладатиметься на призовника, що досяг 17-річного віку

Навчання учнів і студентів призовного віку

Національно-патріотичне виховання в школі

В уряді висунули пропозицію скасувати обов’язки закладів освіти щороку подавати до ТЦК списки учнів і студентів, які підлягають взяттю на військовий облік призовників.

Таку норму розміщено в урядовому законопроєкті, що ухвалений Верховною Радою в першому читанні.

Нині подання інформації закладами освіти про осіб, які підлягають взяттю на військовий облік призовників, допомагає впорядковувати інформацію про чисельність осіб такого віку.

Ознайомтеся зі змінами в законодавстві

Якщо відповідний законопроєкт буде ухвалено, то відповідальність за подання відомостей про себе покладається на призовника. Йому надаватиметься можливість стати на облік дистанційно через систему Резерв+ або прийти особисто до ТЦК.

У разі відсутності електронної чи особистої ідентифікації хлопець повинен буде після досягнення 18 років з’явитися до ТЦК і сплатити штраф від 17 тисяч грн до 25,5 тисяч грн.

Джерело: Освіта.юа

Дитяче меню під час свят

Статті за темою

Усі статті за темою

Порушення академічної доброчесності в школі

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
26531

Як розробити стратегію розвитку закладу освіти

Розробити стратегію розвитку закладу — означає спроєктувати бажаний стан закладу освіти, що містить місію, цінності, основні принципи діяльності, цілі, візію та конкретні заходи з реалізації стратегії. Розбираємо цей документ у статті.
54538

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
52192

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба медіації допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
89

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді