Українська молодь може долучитися до програми «Навчай для України»

Молодь запрошують стати учителями в малих населених пунктах

Молоді вчителі в школах у невеликих громадах

Співпраця з органами громадського самоврядування

Громадська організація «Навчай для України» розпочала прийом заявок на участь у програмі лідерського розвитку через вчителювання в малих громадах.

Ця програма має на меті залучати вмотивованих людей ставати вчителями в маленьких населених пунктах, щоб допомогти кожній дитині реалізувати свій потенціал, незалежно від місця проживання чи народження.

Таким чином учасники програми переїжджають до невеликих громад, працюють у місцевих школах, організовують додаткові заняття для надолуження освітніх втрат, позакласні активності та важливі проєкти для дітей і громади.

Зокрема учасники програми отримують спеціалізоване навчання, індивідуальну роботу з менторами, офіційне працевлаштування, зарплату вчителя та додаткову стипендію для покриття витрат на проживання та цінний досвід і шанс make the difference.

У цьому році організатори програми хочуть залучити ще більше людей, готових до викликів і охочих змінювати систему освіти на краще.

Важливе уточнення, що наявність педагогічного фаху для участі в програмі не обов’язкова. Перед початком роботи учасники проходять 5 тижнів інтенсивного навчання у Літньому інституті та отримують підтримку протягом усього періоду вчителювання.

Для того, щоб стати учасником програми, необхідно:

  • мати ступінь бакалавра або магістра будь-якої спеціальності (не обов’язково педагога);
  • мати впевнені знання одного зі шкільних предметів (будьте готові пройти тест);
  • бути готовим переїхати до маленького села чи громади на час програми.

Як повідомили організатори, нині в межах проєкту в українських школах викладають 29 вчителів, серед яких випускники топових українських і міжнародних університетів, фахівці з бізнесу, ІТ, медіа та інших сфер.

Надіслати свою заявку для участі в програмі можна до 31 січня. 

За інформацією Освіта.юа

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78510

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
295

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді