В Україні обговорили напрями підтримки ментального здоров’я в освітньому середовищі

Відбувся форум «Стійкість людини — стійкість системи» в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Підтримка ментального здоров’я

Команда психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП

26 листопада міністр освіти і науки України Оксен Лісовий узяв участь у Форумі  «Стійкість людини — стійкість системи» в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за участю першої леді Олени Зеленської, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, заступниці керівника Офісу Президента України Ірини Верещук, представників регіонів, громад, експертів, міжнародних партнерів і психологів.

Під час тематичної дискусійної панелі було обговорено деякі пріоритетні проєкти напряму ментального здоров’я МОН: 

  • Трансформація психологічної служби в системі освіти
  • Реалізація інтегрованого курсу «Уроки щастя» 
  • Упровадження тематик із психічного здоров’я безпосередньо в зміст освіти на всіх рівнях
  • Підготовка фахівців за напрямом Психологія і Військова психологія.

Насамперед, Форум ментального здоров’я — це триденний майданчик для обміну досвідом і напрацювання подальших рішень на шляху розбудови системи та послуг із ментального здоров’я в Україні під час війни та відновлення. 

Учасниками цього форуму є народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади, експертної та наукової спільнот, закладів вищої освіти та неурядових організацій.

Форум організовано Всесвітньою організацією охорони здоров’я, що надає експертну підтримку «Ти як?», та Координаційним центром з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, що здійснює її супровід та впровадження.

За інформацією МОН

Рекомендації МОН щодо атестації

Статті за темою

Усі статті за темою

Синхронне й асинхронне дистанційне навчання

Школи та учні вже пристосувались до нового формату навчання. Досить важко вибрати формат змішаного навчання з правильною комбінацією занять, яка була б комфортною і для закладу, і для учнів. Також потрібно обрати онлайн режим роботи – він може бути синхронним чи асинхронним. Давайте разом розбиратися в чому різниця.
93072

Атестація вчителів: Що? Де? Коли?

Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
93256

Педагогічна рада школи: функції та планування

Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань.
46273

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді