Поглиблений тренінг з міжнародного гуманітарного права для шкільних педагогів
Циклограма діяльності на місяць
Міністерство освіти і науки України анонсувало проведення тренінгу з міжнародного гуманітарного права для шкільних педагогів, який триватиме з 7-9 листопада 2024 року в одному з українських міст обласного значення.
Цей захід проводитиметься для того, щоб шкільні педагоги поглибили знання з міжнародного гуманітарного права, отримали відповіді від експертів-правозахисників на свої запитання, а також були готові викладати окремі теми міжнародного гуманітарного права для учнів під час війни.
Організаторами тренінгу стали Програма підтримки ОБСЄ для України спільно Міністерство освіти і науки України.
Щоб стати учасником заходу, необхідно заповнити аплікаційну форму до 18 жовтня 2024 року (до 18:00).
Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням на сайті ОБСЄ.
Будь-які запити щодо додаткової інформації слід надсилати на адресу: [email protected].
За інформацією МОН
У Законі про освіту є інструмент боротьби з плагіатом та «запозичуваннями» надбань в освіті — стаття 42 «Академічна доброчесність»
КМУ затвердив Державний стандарт профільної середньої освіти 25 липня 2024 року. Що закладено в документі, як реалізовуватимуть концепцію профільної середньої освіти — у статті.
Нові умови і обставини диктують новий підхід до розвитку економіки, яка, у свою чергу, мотивує до пошуку інших форм і методів управління у галузях, на яких вона базується. Зокрема, це стосується і освіти. З цією метою в Україні розпочинається реформа профільної освіти, яка відбудеться у кілька етапів. Що вона передбачає і до яких змін ми маємо бути готові – далі у статті.
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Якщо школа працює офлайн, то постає питання про групу продовженого дня. Пригадайте усі тонкощі, що стосуються організації роботи ГПД