В Україні оновлять систему військової освіти

Буде посилена підготовка: систему військової освіти в Україні удосконалять

Військова підготовка ліцеїстів

Освітні цикли — плануємо роботу з дітьми по-новому

Уряд погодив удосконалення системи військової освіти в Україні. Таким чином Концепція трансформації системи військової освіти тепер відповідатиме Закону України «Про освіту». 

Відповідну постанову розробило Міністерство оборони України. Зокрема, у відомстві розповіли про основні зміни

Як зауважили в Міноборони, відповідно до рішення Кабміну, уточнять складові структури системи військової освіти.

Зокрема, визначили мету підготовки ліцеїстів військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, учнів професійних коледжів з посиленою військово-фізичною підготовкою.

«Відтепер структура системи військової освіти включає початкову військову підготовку ліцеїстів військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою замість допризовної підготовки», — акцентували в Міноборони.

Такі ліцеїсти та учні професійних коледжів з посиленою військовою та фізичною підготовкою здобуватимуть первинні загальновійськові знання, необхідні для вступу у військові заклади вищої освіти.

Відповідний підхід забезпечить безперервну освіту військових для розвитку їхньої кар'єри, вважають в Міністерстві оборони України.

За інформацією Міноборони 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Учнівське самоврядування в закладі освіти

Формувати соціалізовану особистість з демократичними поглядами і вмінням працювати в команді – одна з важливих вимог сучасної освіти, яка найкраще реалізується через педагогіку партнерства, однією із форм якої є учнівське самоврядування.
14321

Педагогічна рада школи: функції та планування

Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань. Скачайте циклограму засідань педради
44372

Синхронне й асинхронне дистанційне навчання

Школи та учні вже пристосувались до нового формату навчання. Досить важко вибрати формат змішаного навчання з правильною комбінацією занять, яка була б комфортною і для закладу, і для учнів. Також потрібно обрати онлайн режим роботи – він може бути синхронним чи асинхронним. Давайте разом розбиратися в чому різниця.
87556

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді