МОН пропонує до громадського обговорення проєкт Положення про учнівський Олімпіадний рух

НОРМАТИВКА на 2024/2025 н.р.
У Міністерстві освіти і науки України опублікували для громадського обговорення проєкт Положення про учнівський Олімпіадний рух.
Соціальні групи населення та зацікавлені сторони, на які поширюватиметься дія: учасники освітнього процесу, здобувачі освіти та заклади освіти.
Проєкт Положення про учнівський Олімпіадний рух створено з метою упорядкування організації та проведення інтелектуальних змагань у межах учнівського Олімпіадного руху, їх організаційного, методичного і фінансового забезпечення в Україні та за її межами.
Детальніше ознайомитися зі змістом проєкту можна в прикріпленому документі.
Свої коментарі, зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту Положення про учнівський Олімпіадний рух можна надсилати в довільній формі до 10 жовтня 2024 року на електронні адреси: [email protected] та [email protected].
Контактна особа для надання консультацій: Світлана Фіцайло, тел. (044) 481-47-61.
Щодо результатів обговорення, то вони будуть розміщені на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.
За інформацією МОН
Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ