Стартує навчання для вчителів з українознавчого компонента

Міністерство освіти і науки України запускає серію навчань для педагогів з українознавчого компонента

Вивчення українознавчого компонента

Як допомогти педагогу повернутися до роботи

У Міністерстві освіти і науки України оголосили про старт серії тренінгів для вчителів спрямованих на ефективне впровадження українознавчого компонента в навчальний процес. 

Мета навчальних тренінгів — ознайомити з дистанційним контентом для українознавчих предметів та надати вчителям інструменти для ефективної дистанційної освіти.

Початок навчання відбудеться 21 серпня та складатиметься, як з навчальних вебінарів, так і з практичних тренінгів, які охоплюють широкий спектр тем: від використання модифікованих програм та викладання конкретних дисциплін до практичних методик викладання на дистанційці. Детальніша програма навчання та графік за посиланням.

Зареєструватися на навчання можна за покликанням. Після реєстрації надійде лист — підтвердження та покликання на Zoom.

Як зауважили в МОН, зареєструватися на вебінар можна до 15:00 дня, що передує даті заходу. 

Нагадаємо, що українознавчий компонент — скорочена освітня програма для школярів, які перебувають за межами України. Вона дає змогу зменшити навчальне навантаження на учнів, які очно навчаються в країні перебування та водночас дистанційно здобувають освіту в Україні.

До компоненту входять, які не викладають за кордоном: українська мова, українська література, історія України, географія, Захист України, основи правознавства. Учні матимуть змогу навчатися за цією програмою, а ті предмети, які не входять до українознавчого компонента, перезараховувати з іноземних шкіл.

Важливо, що цього навчального року навчання за українознавчим компонентом не є обов’язковим. Учні, які живуть за кордоном, можуть і надалі навчатись за повною програмою дистанційно або ж на сімейній чи екстернатній формах.

За інформацією МОН

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78566

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
304

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді