Як проводитимуть НМТ у разі відключення електроенергії

Відключення електроенергії під час НМТ: що треба знати учасникам і учасницям тестування

Проведення НМТ без електроенергії

Як навчити дітей дбати про свою безпеку

Учасникам і учасницям цьогорічного Національного мультипредметного тесту, які не зможуть скласти іспит через повітряну тривогу, технічні проблеми або відсутність електроенергії (понад 2,5 години), нададуть додаткову можливість пройти вступні випробування. 

У разі виникнення ситуації, коли абітурієнти й абітурієнтки не зможуть пройти оцінювання навіть у додатковий період, для них проведуть ще одну (третю) сесію.

Таку інформацію зазначили в Українському центрі оцінювання якості освіти. 

Через те, що НМТ проходить у комп’ютерному форматі онлайн, для його успішного проведення критичною є наявність електрики й інтернету в тимчасових екзаменаційних центрах. Проте, через масовані обстріли росії по об’єктах критичної інфраструктури України в більшості регіонів почастішали планові й екстрені відключення електроенергії.

Саме тому в УЦОЯО зауважили, що Міністерство енергетики й ДТЕК роблять усе можливе, аби запобігти відключенням у тих закладах освіти, де проводять НМТ. Однак, повністю зарадити проблемі неможливо, адже:

  • в Україні одночасно працюють до 600 тимчасових екзаменаційних центрів, які розташовані в різних населених пунктах;
  • відключення переважно відбуваються в екстреному порядку з огляду на поточну ситуацію в енергосистемі країни.

Окрім того, використання електрогенераторів також не може повністю розв’язати проблему, адже з їхньою допомогою не можна забезпечити центри тестування інтернет-зв’язком.

За інформацією УЦОЯО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
142229

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86414

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46958

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді