У МОН затвердили програму підвищення кваліфікації для директорів шкіл щодо реформи харчування

МОН затвердило комплексну програму підвищення кваліфікації директорів шкіл із реформи харчування

Підвищення кваліфікації для директорів шкіл

Чи правильно оформлюєте додатки до наказів

Міністр освіти і науки Оксен Лісовий підписав наказ про затвердження Типової освітньої програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти за напрямом «Впровадження реформи шкільного харчування». 

Відповідна програма розроблена у співпраці МОН із регіональними освітніми установами Волині та Полтавщини.

Детальніше ознайомитися зі змістом наказу можна в прикріпленому документі. 

Метою програми є надання директорам всебічної підготовки для впровадження реформи. Зокрема програма охоплює теми від розуміння цілей до практичних навичок організації харчування, включаючи оновлення меню, контроль якості та співпрацю з батьками.

Курс розрахований на 15 годин і може проводитися очно, дистанційно або у змішаній формі. Особливий акцент — розвиток менеджерських, комунікативних та інноваційних компетентностей.

Передбачається, що програма покращить якість харчування учнів та сформує в дітей здорові харчові звички. Курс буде доступний на онлайн-платформах Інститутів післядипломної освіти.

За матеріалами МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді