Варто ввести штрафи за погану поведінку дітей, — ексочільник УЦОЯО

Ексочільник УЦОЯО запропонував запровадити жорсткі штрафи у школах за негідну поведінку

Погана поведінка дітей в школі

Демотивованість учня: ознаки та рекомендації

На думку ексочільника Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука, учні у школах наразі поводяться часто негідно. Саме тому він запропонував впровадити систему штрафів за це.

За його словами, у Казахстані вже діє така система. Там передбачили грошове та адміністративне покарання за порушення закону учнями.

Як зауважив освітянин, діти поводяться так, як їх навчили (виховали) батьки. Навіть якщо педагоги під час уроків носить нагрудну камеру, батьки із неї нічого не побачать. Навіть, якщо захочуть побачити.

Як впоратися з емоційними складнощами: поради

«Не стільки відеокамери потрібні, а відповідальність батьків через систему солідних штрафів за негідну поведінку дитини в школі», — акцентував ексочільник УЦОЯО.

Зокрема, варто перестати тримати в закладі освіти тих учнів чи студентів, яким ця освіта не потрібна, які її не хочуть здобувати тяжкою працею.

«Під примусом освіта не здобувається, а заклад освіти — не богадільня, в якій годують, розважають, пилюку з учнів струшують і соплі витирають… Бо незабаром в школах учням учителі будуть витирати не лише соплі. До того йде», — наголосив Ігор Лікарчук.

Джерело: 24tv

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143171

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86578

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді