Коли стане відомо про дату та місце проведення НМТ-2024?

Коли учасники НМТ-2024 дізнаються дату та місце тестування

Дата та місце проведення НМТ-2024?

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

Наразі триває реєстрація для проходження національного мультипредметного тесту. Про дату та місце проведення тестування кожного учасника НМТ сповістять окремо.

Учасники й учасниці, які складатимуть іспит під час основної сесії НМТ, дізнаються про дату та місце проходження іспиту не пізніше 4 травня. Така дата передбачена календарним планом проведення тестування.

Зауважимо, що кожен зареєстрований учасник НМТ отримає запрошення для участі в основній сесії у своєму електронному персональному кабінеті.

У запрошенні буде інформація про дату, місце та час проведення тестування. 

Учасники НМТ-2024 отримають запрошення не пізніше, ніж за 10 днів до початку основної сесії. Згідно з календарним плануванням, вона стартує 14 травня.

Саме тому дані про дату та місце проведення учасникам НМТ повідомлять не пізніше 4 травня. 

Учасники додаткової сесії зможуть дізнатись про дату та місце свого іспиту не пізніше, ніж за 3 дні до початку додаткової сесії, тобто до 8 липня.

Нагадаємо, що реєстрація на НМТ-2024 триватиме до 11 квітня включно, а до 15 квітня зареєстрований учасник зможе змінити певні дані у персональному кабінеті.

За інформацією Освіта.юа

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді