Долучайтеся до громадського обговорення порядку надання професійної підтримки та допомоги педагогам

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Порядку надання професійної підтримки та допомоги педагогічним працівникам у сфері загальної середньої освіти

Професійна підтримка педагогічних працівників

Чи правильно оформлюєте додатки до наказів

У Міністерстві освіти і науки висунули для громадського обговорення проєкт Порядку надання професійної підтримки та допомоги педагогічним працівникам (здійснення супервізії) у сфері загальної середньої освіти.

Дія відповідного документу поширюється на педагогічних працівників, які забезпечують освітній процес у закладах загальної середньої освіти, незалежно від форми власності та сфери управління.

Порядок здійснення супервізії сформовано директоратом шкільної освіти та робочою групою, створеною наказом Міністерства освіти і науки України.

Свої коментарі, зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту можна надсилати до 20 березня 2024 року на e-mail: [email protected] або за адресою: 01135, м. Київ, просп. Берестейський, 10. Контактна особа для надання консультацій: Наталія Клясен, державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення в освіті директорату шкільної освіти. 

Результати громадського обговорення будуть опубліковані на офіційному сайті МОН не пізніше ніж через два тижні після ухвалення рішення за результатами обговорення.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4921

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
10331

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді