Учителям рекомендовано пройти навчання з надання першої невідкладної допомоги

У Державній службі якості освіти висловили рекомендації всім українським учителям пройти навчання з надання першої невідкладної допомоги дітям або тренінг «Перша допомога дітям. Тренінг для дитячих закладів».
Таку інформацію опублікована в рамках загальних рекомендацій Держслужби з організації безпечного середовища в школах напередодні початку навчального року.
Курс розроблений за рекомендаціями Європейської ради з реанімації (European Resuscitation Council) та дає основи надання першої допомоги дітям та адаптований під українські реалії.
При наданні дітям першої невідкладної допомоги є важливі нюанси та спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми, зокрема, освітянам.
Курс ведуть лікарі-педіатри, лікарі з медицини невідкладних станів та сімейні лікарі. Він розрахований на людей без медичної освіти і не є професійним у підготовці медичних працівників.
Після завершення курсу проводитиметься практичний іспит. У разі успішного його проходження, учитель отримає відповідний сертифікат.
Детальніше ознайомитися з курсом можна за посиланням.
Тримайте п’ять орієнтирів, які допоможуть організувати новий навчальний рік і дотриматися всіх вимог МОН.
Із року в рік у школах видають низку аналогічних наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань. У цій публікації впорядковано річну циклограму наказів
Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.