До алгоритму дій у надзвичайній ситуації будуть залучати батьків

Школам необхідно напрацювати алгоритм роботи з батьками у разі надзвичайних ситуацій

У разі надзвичайних ситуацій керівники шкіл мають залучати батьків

Як організувати укриття працівників та учнів у захисних спорудах

У Державній службі якості освіти звертають увагу керівників закладів освіти на необхідності напрацювання алгоритмів роботи з батьками у разі ймовірних надзвичайних ситуацій.

Таку інформацію розмістили в рекомендаціях Держслужби щодо організації безпечного освітнього середовища у закладах освіти.

«Звертаємо увагу на напрацюванні алгоритмів роботи з батьками у разі ймовірних надзвичайних ситуацій, дій школи за таких умов, зокрема проведення евакуації, комунікації з учасниками освітнього процесу, вмісту дитячого наплічника тощо», — зазначається у рекомендаціях служби.

Окрім того, керівникам закладів освіти потрібно бути готовими за необхідності змінювати форми організації освітнього процесу та форми здобуття освіти.

«Досвід та практики попередніх років показали, що школи готові швидко переходити на онлайн-навчання. Тож варто продовжувати працювати в електронних журналах та з платформами, де розміщені навчальні матеріали», — зауважили у Державній службі якості освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1620

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді