Школам необхідно напрацювати алгоритм роботи з батьками у разі надзвичайних ситуацій

Як організувати укриття працівників та учнів у захисних спорудах
У Державній службі якості освіти звертають увагу керівників закладів освіти на необхідності напрацювання алгоритмів роботи з батьками у разі ймовірних надзвичайних ситуацій.
Таку інформацію розмістили в рекомендаціях Держслужби щодо організації безпечного освітнього середовища у закладах освіти.
«Звертаємо увагу на напрацюванні алгоритмів роботи з батьками у разі ймовірних надзвичайних ситуацій, дій школи за таких умов, зокрема проведення евакуації, комунікації з учасниками освітнього процесу, вмісту дитячого наплічника тощо», — зазначається у рекомендаціях служби.
Окрім того, керівникам закладів освіти потрібно бути готовими за необхідності змінювати форми організації освітнього процесу та форми здобуття освіти.
«Досвід та практики попередніх років показали, що школи готові швидко переходити на онлайн-навчання. Тож варто продовжувати працювати в електронних журналах та з платформами, де розміщені навчальні матеріали», — зауважили у Державній службі якості освіти.
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.