Порядок проведення експертизи та затвердження освітніх програм набув чинності

Як організувати укриття працівників та учнів у захисних спорудах
Так, заклади освіти зможуть впроваджувати освітню діяльність за програмами, розробленими не на основі типових освітніх програм.
Порядок проведення експертизи та затвердження освітніх програм повної загальної середньої освіти набув чинності 26 липня.
Документ дає можливість закладам освіти провадити освітню діяльність відповідно до запитів здобувачів освіти.
У Порядку визначено процедуру проведення експертизи та затвердження освітніх програм, розроблених не на основі типових освітніх програм, а також надано можливість розробникам подавати такі програми на розгляд.
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.