28 дитсадків працюють у Києві зараз

У КМДА розповіли, чому в столиці лише 28 дошкільних закладів відновило роботу та що стоїть на заваді

У КМДА пояснили малу кількість ДНЗ, що працюють

Новий закон про трудові відносини під час війни

У Києві вже працюють 28 дошкільних закладів. Решта дитячих садочків поступово відновлюють свою роботу. У них можуть приводити дітей не лише кияни, а й переселенці та військовослужбовці.

Таку інформацію зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Як він зауважив, головною передумовою відкриття дошкільного закладу освіти була наявність укриття.

«Крім того, місто розробило досить дієвий механізм зарахування до чергових садочків дітей винятково працюючих батьків або тих, хто проходить службу в Збройних силах чи правоохоронних структурах. Для киян, чиї діти вже ходили в той чи інший садочок, достатньо надати довідки з роботи від обох батьків до свого ДНЗ і отримати направлення до чергового садочка в районі. Для тих батьків, чиї діти не зареєстровані у столиці, необхідно пройти реєстрацію в електронній черзі, оформитись до київського садочка і після цього так само звернутись до свого ДНЗ та отримати направлення», — повідомив представник КМДА.

Зокрема, Валентин Мондриївський акцентував, що дитсадки у всіх районах будуть відкривати поступово, враховуючи наповнюваність уже відкритих дошкільних закладів.

У разі потреби місто готове додатково відкрити необхідну кількість садочків, які відповідають вимогам безпеки.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2626

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
24027

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31173

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді