28 дитсадків працюють у Києві зараз

У КМДА розповіли, чому в столиці лише 28 дошкільних закладів відновило роботу та що стоїть на заваді

У КМДА пояснили малу кількість ДНЗ, що працюють

Новий закон про трудові відносини під час війни

У Києві вже працюють 28 дошкільних закладів. Решта дитячих садочків поступово відновлюють свою роботу. У них можуть приводити дітей не лише кияни, а й переселенці та військовослужбовці.

Таку інформацію зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Як він зауважив, головною передумовою відкриття дошкільного закладу освіти була наявність укриття.

«Крім того, місто розробило досить дієвий механізм зарахування до чергових садочків дітей винятково працюючих батьків або тих, хто проходить службу в Збройних силах чи правоохоронних структурах. Для киян, чиї діти вже ходили в той чи інший садочок, достатньо надати довідки з роботи від обох батьків до свого ДНЗ і отримати направлення до чергового садочка в районі. Для тих батьків, чиї діти не зареєстровані у столиці, необхідно пройти реєстрацію в електронній черзі, оформитись до київського садочка і після цього так само звернутись до свого ДНЗ та отримати направлення», — повідомив представник КМДА.

Зокрема, Валентин Мондриївський акцентував, що дитсадки у всіх районах будуть відкривати поступово, враховуючи наповнюваність уже відкритих дошкільних закладів.

У разі потреби місто готове додатково відкрити необхідну кількість садочків, які відповідають вимогам безпеки.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Освітні програми для використання в закладах дошкільної освіти у 2024/2025 навчальному році

Зміст освітнього процесу в закладі дошкільної освіти реалізовують відповідно до вимог чинних програм розвитку, виховання й навчання дітей. Вибір програм на навчальний рік обговорює та затверджує педагогічна рада закладу
54330

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
85983

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді