Директорам закладів освіти нагадали про безпеку

Керівництво шкіл має забезпечити облаштування укриття й запасних виходів та здійснити превентивні заходи щодо мінної безпеки

Директорам закладів освіти нагадали про безпеку

Як організувати укриття працівників та учнів у захисних спорудах

Таку інформацію повідомили у Державній службі якості освіти.

У ДСЯО наголосили, що у першу чергу засновникам і керівникам шкіл потрібно забезпечити облаштування укриття й запасних виходів та здійснити превентивні заходи щодо мінної безпеки. Також потрібно провести інформування учнів шляхом проведення спільних заходів із залученням фахівців ДСНС.

Керівникам варто розробити шляхи евакуації учасників освітнього процесу, зокрема й до найближчого укриття, якщо таке не обладнане у школі та алгоритм дій працівників та учнів під час евакуації.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді