Абітурієнти отримають більше свободи під час вибору навчальних предметів

Вступники у виші отримають більше свободи у виборі дисциплін

Вибір навчальних дисциплін у виші

Експертиза цінності документів: як провести

Під час цьогорічної вступної кампанії абітурієнти отримають більше свободи у виборі навчальних предметів. Зокрема, вступати можна буде на галузь, а вже згодом обирати спеціальність.

Такі зміни передбачені впровадженням індивідуальних освітніх траєкторій у закладах вищої освіти.

Як зауважив заступник міністра освіти і науки з питань вищої освіти Михайло Винницький, вступники у ЗВО зможуть обирати ті предмети, які їм цікаві. А спеціальність можна буде змінювати після 1 — 2 років навчання.

Окрім того, студенти зможуть самі обирати, скільки років триватиме навчання в закладі, зокрема на бакалавраті. Планується, що таке нововведення бути корисним для тих, хто здобуває освіту за контрактом. Так, студенти матимуть можливість самостійно регулювати свій термін навчання.

Наприклад, пришвидшити навчання й завершити бакалаврат за 3 роки замість 4. Чи навпаки — здобути ступінь за 6 років. Відповідні зміни набудуть чинності з нового навчального року.

За інформацією 24tv

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42126

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді